Absolventi curs RoofCon - TrussCon

     Curs proiectare lemn RoofCon TrussCon conform eurocod 5

        In aceasta pagina gasiti absolventii cusurilor de proiectare si calcul structural pentru lemn cu programul de proiectare RoofCon - TrussCon, viitorii proiectanti in programul RoofCon - TrussCon. Au participat ingineri proiectanti, arhitecti, producatori de case si structuri din lemn, studenti ce au dorit sa cunoasca in profunzime programele moderne de calcul ce le pot usura munca depusa si in acelasi timp le confera siguranta necesara fiecarui proiect. Toate imbinarile lemnului se fac prin tehnologia sudurii in lemn multipunct cu ajutorul organelor de asamblare de tip placi multicui. Dupa terminarea proiectului programul de calcul va genereaza automat toate rapoartele necesare: rapoarte de calcul, diagreme de eforturi, necesar materiale, planse productie, detalii de asamblare.

Astfel va puteti asigura mai usor constructia din lemn, sunteti mai credibili in fata asiguratorului, veti plati mai putini bani pentru asigurarea constructiei din lemn.

Nr. Crt.                  Nume            Telefon                          E-mail   Judet
1 Adrian Butuc 0729.095.985 adibutuc@gmail.com AB
1 Dorel Scutaru 0740.769.367 sdn2003@gmail.com AB
2 Daniel Perja 0761.331.485 danprj@yahoo.com AG
3 Alexandru Coditoiu 0728.132.240 alexcody176@yahoo.com AG
4 Mocanu Marius 0724.060.124 drianarius@yahoo.com AG
5 Nedesca Bogdan 0736.805.571 nedescabogdan@yahoo.com AR
6 Bogdan Costin 0744.496.076 costinbogdan26@yahoo.com AR
7 Claudiu Dobra 0741.775.635 clau_dobra@yahoo.com AR
8 Simona Sivery 0723.612.048 / 0727.223.012 simocod84@yahoo.com AR
9 Giorgiana Cret 0760.271.366 giorgianacret@yahoo.com AR
10 Liviu Ioan Benea 0721268669 liviubenea@rdslink.ro B
11 Dan Dumitrescu 0724.273.770 dan@case-ecologice.eu B
12 Bobescu Ionel 0729995034 ionelbobo@yahoo.com B
13 Florin Dinu 0745.051.444 florin.rii@gmail.com B
14 Bobic Dragota Cosmin 0727.740.172 bobiccosmin@yahoo.com B
15 Claudia - Giorgiana Stroe 0769.292.214 stroe.giorgiana@yahoo.com B
16 Claudiu Avram 0745.980.915 corolaeufrat@yahoo.com B
17 Filip Eugen Stefan 0722.108.856 filip_eugen@yahoo.com B
18 Daniel Cojocaru 0727.097.389 sir_don_daniel@yahoo.com B
19 Claudiu Avram 0745.980.915 corolaeufrat@yahoo.com B
20 Andrei Rotariu 0724.572.617 andrei.plastic@gmail.com B
21 Gabriela Simionescu 0732.902.722 gabriela.simionescu@p-a.ro B
22 Ionut - Cristian Iacob 0724.286.987 cristian.iacob@p-a.ro B
23 Simona Savastre 0742.381.222 simona.savastre@p-a.ro B
24 Adrian Condrea 0722.225.357 acondrea@gmail.com B
25 Adrian Ariciu 0728.879.800 adrian.ariciu@yahoo.com B
26 Robert Csetey 0740.910.574 robbiecsetey@yahoo.com B
27 Horia Merlă 0744.651.608 un.alt.arhitect@gmail.com B
28 Eduard Costin Anghelovici 0721.205.450 eduard.anghelovici@yahoo.com B
29 Daniel Barbu - Mocanescu 0722.122.602 neuronarhdesign@yahoo.com B
30 Ramona Barbu - Mocanescu 0722.836.581 ramonabrbm@yahoo.com B
31 Adrian Anghelescu 0729.067.240 anghelescu_romania_09@yahoo.com B
32 Oana Vilceanu 0752.167.722 oferte@ecolemncasa.ro B
33 Bogdan Radulescu 0721.217.182 bogdan_r@hotmail.com B
34 Madalina Ponea 0744.329.590 madalina.ponea@arh.arts.ro B
35 Dan Nicolescu 0722.738.220 danidnicolescu@yahoo.com B
36 Aurel Danaila 0726.145.611 aureldanaila@yahoo.com B
37 Luca Dumitrescu 0722.655.863 du_luca@yahoo.com B
38 Grzegorz Gorski 0753.542.078 earthsafedesign@gmail.com B
39 Alexandru Birlica 0722.145.112 alexandru.birlica@iterumconstruct.ro B
40 Rares Croitoriu 0747.312.824 rareshcroitoriu@gmail.com B
41 Bogdan Bungardi 0749.057.562 bungardibogdan22@yahoo.com B
42 Corina Staicova 0741.185.199 some_design@yahoo.com B
43 Gheorghe Prahoveanu 0762.616.610 msgmetcon@gmail.com B
44 Lucian Tomulescu 0751.376.942 ltomulescu@yahoo.com B
45 Alexandru Grosu 0722.678.990 alex_dinescu@yahoo.co.uk B
46 Crintea Raluca 0764.407.336 crintearaluca@yahoo.it B
47 Gabriel Manea 0722.689.717 gabimanea79@yahoo.com B
48 Ciprian Zamfir 0720.318.840 ciprian_zamfir19@yahoo.com B
49 Ramona - Venera Anton 0723.499.985 venera_anton@yahoo.ca B
50 Marius Rudaru 0728.800.231 mariusrudaru@yahoo.com B
51 Catalina Manolescu 0726.421.987 manolescu.catalina@gmail.com B
52 Sebastian Iosub 0741.194.911   B
53 Elena Georgescu 0745.067.145 danniela.georgescu@gmail.com B
54 Dima Mihai 0756.596.313 dimamihailucian@yahoo.com B
55 Petroi Dragos 0724.253.925 dragos_petroi@yahoo.com B
56 Purcaru Ioan Alexandru 0748.859.870 alex_purcaru90@yahoo.com B
57 Horge Daniel 0723.071.580 danielhorge@gmail.com B
58 Dragnea Antoniu 0762.669.529 antoniu.dragnea@gmail.com B
59 Stoianovici Grigore 0721.396.772 grigstoianovici@yahoo.com B
60 Galateanu Doru Constantin 0725.885.778 doru.galateanu@gmail.com B
61 Marius Coman 0751.262.438 coman.marius87@gmail.com B
62 Fatu Ionut Mugurel 0733.818.854 fatu_mugur@yahoo.com B
63 Alexandru Trifan 0741.254.270 sandel1986@yahoo.com BC
64 Florentina Stegaru 0747.507.538 office@vandromtrust.ro BC
65 Ion Tiberius 0722.603.802 office@vandromtrust.ro BC
66 Ovidiu Andrei 0756.063.468 productie@bois-roumanie.com BC
67 Constantin Mihalcea 0726.082.847 costel.b2mconcept@gmail.com BC
68 Viziteu Valentin 0721.234.931 velus@ergio.ro BC
69 Catalin Ionel Chirila 0725.805.215 catalinchirila83@gmail.com BC
70 Vlad Ciobanu 0729.292.731 c.vlad12@yahoo.com BC
71 Elena Cristina Ardeleanu 0726.214.905 cristina@ergio.ro BC
72 Oana - Eliza Adam 0742.315.117 adam_oana_eliza@yahoo.com BC
73 Marius Stoian 0741.558.346 marius@ergio.ro BC
74 Marian Culbec 0735.005.575 marian@ergio.ro BC
75 Ciprian Dolis 0721.234.926 ciprian@ergio.ro BC
76 Razvan Padureanu 0753.614.104 razvan_pdr@yahoo.com BC
77 Mioara Anisoara Bejan 0752.212.798 export3@dimmer.ro BC
78 Vasile Cotfas 0752.212.797 vasy@dimmer.ro BC
79 Mirela Grigoras 0751.040.475 mirela@dimmer.ro BC
80 Cotfas Vasile 0766.887.365 vasy@dimmer.ro BC
81 Valentin 0721.234.931 velus@ergio.ro BC
82 Dicianu Stefan 0740.739.765   BC
83 Culbec Marian 0735.005.575 marian@ergio.ro BC
83 Vasile Baltatescu 0740.832.949 baltatescu2007@yahoo.com BC
84 Sabau Vlad 0740.587.414   sabau_vlad88@yahoo.com BH
85 Racz Laszlo 0732.146.533   BH
86 Adrian Cocoş 0722.772.378 adicocos@gmail.com BH
87 Calin Cristea 0744.932.952 cristeacalin@yahoo.com BH
88 Gabriel Bistriceanu 0743.133.307 gabrielbistriceanu@yahoo.com BH
89 Toth Paul 0743.211.051 paul_lorand@yahoo.com BH
90 Grinov Andreea 0733.410.020 andreea.grinov@edilconcept.ro BN
91 Dumitras Liviu 0745.365.424 dumiliviu@yahoo.com BN
92 Mang Mihai 0740.376.702    moisilproiect@yahoo.com BN
93 Dorel Motofelea 0765.493.495 dorumotofelea@gmail.com BN
94 Mircea - Mihai Olar 0720.102.427 olarmircea@ymail.com BV
95 Dan Nicoara 0742.244.375 nicoaradan1@yahoo.com BV
96 Stefan Rapiteanu 0724.228.483 cornelia_crina@yahoo.com BZ
97 Cristoff Baloc 0754.592.255 cristoffbaloc@gmail.com BZ
98 Andrei Pop 0740.647.877 s.m.wood.prodcom@hotmail.com CJ
99 Dorin Maier 0756. 911.938 dorin_mayer@yahoo.com / dorin.maier@cif.utcluj.ro CJ
100 Negruşeri Aurelian 0757.229.276 negruseriaurelian@yahoo.com CJ
101 Măgurean Achim Cristian 0745.006.214 cristi.magurean@gmail.com CJ
102 Farkaş Răzvan - Ionel 0746.302.458 razvanionelfarkas@yahoo.com CJ
103 Măgurean Bogdan 0753.480.201 bogdan.magurean@gmail.com CJ
104 Ioana Coldea 0747.116.111 coldea.ioana@yahoo.com CJ
105 Ion Csillag 0723.608.059 office@csp.com.ro CJ
106 Adrian Mocian 0762.295.274 sma_construct@yahoo.com CJ
107 Bianca Vlasin 0744.970.975 bianca.vlasin@yahoo.com CJ
108 Gabriela Gal 0742.091.542 gal.gabriela@yahoo.com CJ
109 Irina Pop 0788.496.211 popirina@studiumgreen.ro CJ
110 Maris Straja - Stefan 0743.018.039 stefan.maris@yahoo.com CJ
111 Nicu Radu 0727.632.455 radunicupfa@yahoo.com CL
111 Ermin Alexandru Radu 0726.935.989 raduermin@yahoo.com CL
112 Lucian Buzoianu 0727.317.315 lucian@kubassek.com CT
113 Gabriela Draghici 0720.300.627 g.draghici@yahoo.com CT
114 Daniel Rotaru 0743.171.300 danielvalentinrotaru@yahoo.com CT
115 Alexandru Ionita 0730.104.330 nova_const_tech@yahoo.com CT
116 Lenuta Lepadatu 0720.205.357 radu_elena77@yahoo.com CT
117 Ionut Besliu 0723.148.811 ionut.besliu@yahoo.com CT
118 Calauz Ovidiu 0720.947.087   CT
119 Stanica Stamate 0743.065.216 sorinstamatect@yahoo.com CT
120 Bogdan Nicolescu 0753.402.542 bnicolescu2000@yahoo.com CT
121 Buracai Bulent 0723.654.485 bulent@acoperisnou.ro CT
122 Olteanu Ionut 0746.978.308 expertacoperis@yahoo.com CT
123 Calistru Cristian  0744.380.985 cristiancalistru@gmail.com CT
124 Ainur Chirim 0744.588.631 office@selenact.ro CT
125 Bertan Chirim 0761.682.673 office@selenact.ro CT
126 Ben Kubassek 0741.146.321 ben@kubassek.com CT
127 Constantin Marius 0767.385.488 ing.mariusconstantin@gmail.com CT
128 Dan Matei 0788.794.738   CT
129 Calauz Cristian 0729.824.592 cristian_calauz@yahoo.com CT
130 Daniela Mihaly 0728.289.789 biohaussrl@yahoo.com CV
131 Duta Raluca 0731346738 / 0245213976 star_srl@yahoo.com DB
132 Stanescu Iulian 0722243426 stanescu_i@yahoo.com DB
133 Durău Iancu 0741.194.446 durauiancu@yahoo.com DJ
134 Berendei Ion Marcel 0745.317.116 berendei_marcel@yahoo.com DJ
135 Vilău Sandu 0745.618.779 sanduvilau@yahoo.com DJ
136 Ionut Florin Berendei 0723.187.286 casual_store_way@yahoo.com GR
137 Giani Boia 0728.067.065 gianigyk@yahoo.com HD
138 Viorel Anghel 0723.071.229 tanghel_viorel@yahoo.com HD
139 Oana Preda 0770.145.146 oana.preda@gmail.com HD
140 Botond Kolumban 0741.244.899 office@tibsil.ro HG
141 Deak Csongor 0743.851.524 deak@ibek.ro HG
142 Peter Marton 0745.046.250 marton.peter17@gmail.com HR
143 Timar Laszlo - Antal 0740.216.667 milimetric.srl@gmail.com HR
144 Jozsef Nagy 0744.841.642 njozsef64@gmail.com HR
145 Nicolae Spirleanu 0722.592.408 nick_spr76@yahoo.com IF
146 Marian Olaru 0721.271.601 marian.olaru@alp.ro IF
147 Ion Ignat 0720.444.546 iosifignat@visa-sa.com IF
148 Cazangiu Corina 0758221488 corina_cazangiu@yahoo.com IS
149 Stanciu Paul Eduard 0744683083 / 0758221476      IS
150 Asmarandei Vasile 0743614940 sadail05@yahoo.com IS
151 Tănasă Marius Flavian 0764.947.564 marius_flavian@yahoo.com IS
152 Popa Radu 0754.826.158 poparadu85@yahoo.com IS
153 Coroamă Cristian 0745.313.699 coroama.cristian@yahoo.com IS
154 Stanilă Oana 0755.754.708 onystanila@yahoo.com IS
155 Calistru Antonela 0740.171.468 attoccia@yahoo.com IS
156 Axinte Andrei 0722.500.230 andrei@neonai.ro IS
157 Lucian Moisa 0744.590.629 office@anlu.ro IS
158 Cristian Bălţei 0748.525.091 office@anlu.ro IS
159 Bogdan Dică 0746.542.028 office@anlu.ro IS
160 Neculai Coţovanu 0745.562.540 cnycolas@yahoo.fr IS
161 Ovidiu Petcu 0755.019.086 oddflav2003@yahoo.com IS
162 Antonela Calistru 0740.171.468 attoccia@yahoo.com IS
163 Coroamă Cristian 0745.313.699 coroama.cristian@yahoo.com IS
164 Iulian Năstase 0752.196.629 iuliannastase2003@yahoo.co.uk IS
165 Cristian Militaru 0742.995.983 cristian.militaru29@gmail.com IS
166 Marian Paraschiv 0745.499.457 paraschivmanu@yahoo.com IS
167 Marius Mălăncuş 0746.433.339 mariusmalancush@yahoo.com IS
168 Adrian Cioclu 0748.499.464 adrian.cioclu@yahoo.ro IS
169 Alexandru Graur 0767.671.210 alexandru.graur@gmail.com IS
170 Grigore Ionel - Cristinel 0729.807.873 cristigrigore2009@yahoo.com IS
171 Dumitru - Daniel Ionescu 0758.221.488 office@anlu.ro IS
172 Carmen - Elena Sălăvăstru 0745.606.326 office@anlu.ro IS
173 Cătalin Vlădoiu 0726.210.324 calinvlad37@yahoo.com IS
174 Sorin Sarghea 0742.134.875 sorinachedsv@yahoo.com IS
175 Sava Ovidiu 0743.463.706 owy2003ro@yahoo.com IS
176 Costel Secrieru 0758.221.479 Impact4yourlife@yahoo.com IS
177 Luisa Simoncelli 338.713.1109 info@ecodimora.it Italia
178 Bogdan Turciac 0736.656.129

pall170@yahoo.com

MM
179 Hauşi Bogdan 0723.225.570 bogdanhausi@yahoo.com MM
180 Darius Liviu Pop 0769.729.966 siglemn.darius@yahoo.com MM
181 Manole Ioana 0744.542.360 ioana.mjoy@yahoo.com MM
181 Bogdan Pop 0746.483.475 tehnic@casecalduroase.ro MM
182 Ion Andronovici 03.7369.190.727 ionandronovici@gmail.com Moldova
183 Alexandru Pavel 03.7368.003.081 aleyandru@yahoo.fr Moldova
184 Ciprian Petrule 0740.598.442 office@skylineproject.ro MS
185 Zoltan Kiss 0740.099.005 kiss.timecom@yahoo.com MS
186 Daniel Nistor 0746.808.719 nistor.daniel@bucinmob.ro MS
187 Radu Stefan Ghinescu 0744.421.727 radug_uno11@yahoo.com MS
188 Marcus Razvan 0761.102.807 razvan@bucinmob.ro MS
189 Moldovan Daniel 0761.102.817 m.dani@bucinmob.ro MS
190 Stefan Dobrican 0744.667.203 office@dolemn.ro MS
191 Galfi Ildiko 0744.775.241 ildy145@yahoo.com MS
192 Sandor Moldovan 0753.253.500 sandor.moldovan@gmail.com MS
193 Ionut Daniel Munteanu 0744.336.029 munteanu_ionut2005@yahoo.com MS
194 Aurelian Stefan 0745.587.077 stefanaurelian2008@yahoo.com MS
195 Norbert Menyhart 0742.630.286    menyhartnorbert@yahoo.com MS
196 Gângă Remus Costel 0734.990.888 remus@naturaliving.eu NT
197 Cezar Hatnean 0765.233.344 hatneancezar@yahoo.com NT
198 Ion Tiberius 0722.603.802 ion_tiberius@yahoo.com NT
199 Ungur Tiberiu - Claudiu 0756.683.855 tiberiu.ungur@yahoo.com NT
200 Pungă Vasile Dorel 0744.244.242 office@opercons.com NT
201 Duduc Laurentiu Ovidiu 0742.212.486 office@opercons.com NT
202 Rosu Ioan Marius 0742.199.088 rosuimarius@gmail.com NT
203 Cîciu George 0764.752.417 georgeciciu@yahoo.com OT
204 Mitrache Severică 0744.567.554 sever_m@yahoo.com OT
205 Mitrache Alexandru 0762.204.052 alexandru_mitrache@yahoo.com OT
206 Camelia Mariana Nedea 0740.264.295 nedea_camelia@yahoo.com PH
207 Gheorghe Mocanu 0722.235.456 m_u_c1992@yahoo.com PH
208 Juergen Haydl 0721.280.198 juergen.haydl@alamco.eu PH
209 Eugen Munteanu 0742.861.890 marchizulro@yahoo.com PH
210 Iulia Tacă 0744.969.767 iuliataca@yahoo.com PH
211 Flaviu Lixandru 0735.822.663 flaviu_lixandru@yahoo.com PH
212 Cristea Vlad 0743.854.896 cristeavlad183@yahoo.com SM
213 Samuel Smith 0743.571.087 samuelscottsmith@yahoo.com SV
214 Vlad Maricari 0758.309.282 maricarivlad@gmail.com SV
215 Mihai Gotcu 0757.336.416 mihagot@gmail.com SV
216 Severius Cristian Orheian 0743.481.554 cristiorheian@yahoo.com SV
217 Gavril Lates 0749.208.001 lates.gavril@gmail.com SV
218 Mihai Ciortescu 0722.584.376 mihneaciortescu@yahoo.com SV
219 Iulian Dumitru Vieriu 0740.727.847 vieriu_iulian88@yahoo.com SV
220 Greţcan Dumitru Niţă 0755.022.818 niducan@yahoo.com SV
221 Ciortescu Mihai 0722.584.376   SV
222 Romeu Chelariu 0723.209.827 woodcraft.ro@gmail.com SV
223 Alexandru Vazianu 0757.598.954 alexandru.vazianu@yahoo.com SV
224 Romeo Chelariu 0723.209.827 woodcraft.ro@gmail.com SV
225 Andrei Ursu 0745.291.976 andursu@gmail.com SV
226 Marius Chelariu 0723.209.828 chelariu_marius90@yahoo.com SV
227 George Chiruta 0734.996.222 chiruta.george@yahoo.com SV
228 Alexandru Safca 0721.379.460 Alex.safca@yahoo.com TL
229 Alberto Gentili +39335340909 studio@albertogentili.com TM
230 Giancarlo Gatta +393485160693 gatta@nerodichina.it TM
231 Daniel Funariu 0721.682.421 msrdesign.tm@gmail.com TM
232 Florin Ciocanel 0740.057.230 cimiflo@yahoo.com TM
233 Daniel Lucian Lenghel 0726.424.132 llucilenghel@yahoo.com TM
234 Carla Toduţ 0740.046.611 carla.todut@ct.upt.ro TM
235 Dan Diaconu 0724.271.200 dan.diaconu@ct.upt.ro TM
236 Luminita Fekete Nagy 0723.590.919 luminita.fekete@ct.upt.ro TM
237 Marina Lute 0748.114.302 marina.lute@ct.upt.ro TM
238 Ioan Furdui 0722.453.217 valcorio@yahoo.com TM
239 Leonard Georgescu 0724.451.040 georgesculeonard@yahoo.com TM
240 Remus - Vasile Chendes 0722.681.252 remus.chendes@gmail.com TM
241 Mihai Mișcă 0722.722.446 mihai_misca@yahoo.com TM
242 Bogdan Alexandru Ovidiu 0724.031.770 alexandru.bogdan@realstudio.ro TM
243 Maria Crina Tudor 0745.271.186 tudor.crina@yahoo.com TM
243 Miruna Novac 0723.038.040 miru_igna@yahoo.com TM
244 Iulian Apostu 0743.155.755 iulian.apostu@gmail.com VN
245 Mihai Dragu 0724.233.884 mihaidr2006@yahoo.com VN
246 Andrei Doja 0788.466.455 / 0747.215.115 paralel.ro@gmail.com  
247 Cristian Onofrei 0723.268.298 onofrei@antiseismic.com  
248 Dan Gherghiu      
249 Marian Alin Cazacu 0745.981.197 marianalin.cazacu@yahoo.com  
250 Costinescu Bogdan      
251 Marian Pertea 0767.177.924 / 0372.72.27.00 marian.pertea@amvic.ro     
252 Dragos Matei 0722.341.765   dragos.mc@gmail.com  
253 Vangelis K. 0758.101.758    
254 Constantinos Sawa 0758.101.758    
255 George Vassiliou 0758.101.758    
256 Ianocoglo Valeriu 0720.356.609 enacu_10@ymail.com  
257 Bogdan Zaim      
258 Mircea Deaconescu      
259 Dragomir Andrei 0730.764.900 andreidragomir92@yahoo.com  
260 Huja Daniel Iacob 0756.068.012 dany_huja@yahoo.com  
261 Drăgan Elena-Alexandra 0747.425.808 alexa_ella92@yahoo.com  
262 Miclăuş Alexandra-Ana-Maria 0764.653.742 alesia.mma16@yahoo.com  
263 Tudora Cosmin Ionuţ 0730.304.734 cos_td16@yahoo.com  
264 Negescu Adrian-Mihai 0728.934.513 mihai_negescu92@yahoo.com  
265 Nicolae Slivca 0755.285.590 nicolaeslivca@yahoo.com  


Copyright © 2019 RoofCon TrussCon All Rights Reserved.
Powered by Emiral Media Web design